STRONG LED TV 32"/ SRT32HF2003/ HD Ready/ 1366x768/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 2x HDMI/ USB/ černá/ E
Vaše cena 3 885,40
Vaše cena bez DPH 3 211,10
Dostupnost Skladem 4 ks
Odesíláme v úterý
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Strong SRT32HF2003 – HD televizor pro každodenní sledování TV vysílání
Strong SRT32HF2003
LED televizor nabízí úhlopříčku 32" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 10 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 32"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 5 W