STRONG SMART QLED TV 50"/ SRT50UG8773C/ UHD/ 3840x2160/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 4xHDMI/ 2xUSB/ Wi-Fi/ LAN/ G/ ANDROID14
Vaše cena 10 837,00
Vaše cena bez DPH 8 956,20
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme v pondělí
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Chytrá TV Strong SRT50UG8773C – strhující 4K obraz a chytré funkce
Strong SRT50UG8773C
Smart QLED televizor nabízí úhlopříčku 50" a 4K Ultra HD rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W. Mezi další přednosti patří podpora HDR10 a Google Assistant. Jako operační systém byl zvolen Android 14.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 50"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W