LG 43QNED7EB3C QNED AI TV
QNED SMART televize LG 43QNED7EB3C SMART televize Úhlopříčka v cm: 108 cm Úhlopříčka v palcích: 43" Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160 Typ obrazovky: QNED Operační systém: WebOS Modelový rok: 2026 Funkce …
Vaše cena 10 532,80
Vaše cena bez DPH 8 704,80
Dostupnost Skladem 2 ks
Odesíláme v pondělí
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
QNED SMART televize LG 43QNED7EB3C
SMART televize Úhlopříčka v cm: 108 cm Úhlopříčka v palcích: 43" Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160 Typ obrazovky: QNED Operační systém: WebOS Modelový rok: 2026 Funkce AI:
Gemini MS Copilot Kvalita obrazu: HDR10 HLG UHD UPSCALER
Systém repro: 2.0 Výkon reproduktorů: 20 W Obnovovací frekvence: 60 Hz Spotřeba energie/1000h HDR: 77 kWh Spotřeba energie/1000h SDR: 51 kWh Energetická třída: F Energetická třída HDR: G Frekvence: 60 Hz Konektory: HDMI RJ-45 USB Počet HDMI: 3 Wi-Fi: Integrovaná USB: 1× Komunikace: Apple Airplay 2 Bluetooth Chromecast DLNA Miracast Wi-Fi Ethernet (LAN) Napájení: 230 V Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba