LG 55QNED82A6B QNED TV
QNED televize LG 55QNED82A6B QNED TV Smart TV Typ obrazovky: QNED Energetická třída: F Energetická třída HDR: G Modelový rok: 2025 Systém repro: 2.0 Výkon reproduktorů: 20 W Kvalita obrazu: HDR10, UHD, …
Vaše cena 11 705,10
Vaše cena bez DPH 9 673,60
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v pátek
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
QNED televize LG 55QNED82A6B QNED TV
Smart TV Typ obrazovky: QNED Energetická třída: F Energetická třída HDR: G Modelový rok: 2025 Systém repro: 2.0 Výkon reproduktorů: 20 W Kvalita obrazu: HDR10, UHD, Lokální stmívání, UHD UPSCALER Operační systém: WebOS
Úhlopříčka v palcích: 55" Úhlopříčka: 139 cm Úhlopříčka v palcích/cm: 55"/139 cm Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160 Obnovovací frekvence: 60 Hz Počet HDMI: 3 Počet USB: 1