Neomounts Select WL35S-850BL12 / Screen Wall Mount (tilt, VESA 200x200) / Black
Neomounts WL35S-850BL12; Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 24" do 55" a nosností až 50 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování …
Vaše cena 1 800,00
Vaše cena bez DPH 1 487,60
Dostupnost Skladem 5 ks
Odesíláme v pondělí
Podrobný popis
Neomounts WL35S-850BL12
Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 24" do 55" a nosností až 50 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování obrazovky. Držák má hloubku 3,5 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 75 × 75 až 200 × 200 mm. K dispozici je také možnost jeho uzamčení proti krádeži prostřednictvím přiloženého šroubu nebo pomocí visacího zámku (není součástí balení). Přidanou hodnotou je praktický magnetický systém pro vytažení/uvolnění a samostatná vodováha + upevňovací šablona pro snadnou instalaci.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 24"–55"
Maximální nosnost: 50 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 35 mm
Rozměry VESA: 75 × 75, 75 × 100, 75 × 200, 100 × 75, 100 × 100, 100 × 150, 100 × 200, 120 × 120, 200 × 100, 200 × 200 mm