STRONG SMART LED TV 24"/ SRT24HG4723C/ HDR
Vaše cena 4 331,30
Vaše cena bez DPH 3 579,60
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v pondělí
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Smart TV Strong SRT24HG4723C – chytré funkce si může dopřát každý
Strong SRT24HG4723C
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 24" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 4 W. Mezi další přednosti patří podpora HDR a HbbTV 2.0. Operační systém Google TV umožňuje bezproblémový přístup k Chromecastu a různým streamovacím službám včetně Netflixu, YouTube a Prime Video. Díky pohodlnému dálkovému ovládání s podporou ovládání hlasem a snadné manipulaci nebyl přístup k oblíbeným aplikacím nikdy jednodušší.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 24"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768
Zvukový výkon: 2× 2 W