Hlavní přednosti
- Nastavitelná výška, pozorovací úhel a orientace monitoru
- Kompatibilní s různými typy monitorů
- Odnímatelná deska VESA pro pohodlnou instalaci
- Výroba z kvalitní oceli pro vysokou odolnost držáku
- Integrované průchodky pro vedení kabelů
- Úspora pracovního místa
- Maximální pohodlí při práci
Bezpečné uchycení monitoru
Držák můžete použít s různými typy monitorů. Snadno k němu své zařízení upevníte. Je určený pro jeden monitor s úhlopříčkou od 17" do 32". Odolné ocelové rameno unese hmotnost až 9 kg. Mechanická pružina umožňuje nastavení tuhosti podle hmotnosti obrazovky.
Kvalitní držák
Držák se vyrábí z kvalitní oceli, proto je velmi pevný a odolný. Uchycení monitoru je bezpečné a stabilní. Integrovaný systém průchodek vám umožní přehlednou organizaci vedení kabelů. Držák je navíc kompatibilní se standardy VESA 75 x 75 mm a 100 x 100 mm.
Upozornění: Montážní materiál pro nástěnnou instalaci není součástí balení.
Specifikace
- Značka: Brateck
- Model: LDA32-112E
- Určení: držák
- Držák pro: monitor
- Minimální rozměry monitoru: 17"
- Maximální rozměry monitoru: 32"
- Maximální hmotnost monitoru: 9 kg
- Maximální otáčení obrazovky: 360°
- Maximální vychýlení (vpravo, vlevo): +90°/-90°
- Maximální náklon (nahoru, dolů): +90°/-90°
- Systém změny výšky monitoru: mechanická pružina
- Způsob montáže: nástěnný
- USB připojení: ne
- Ramena – počet monitorů: 1
- Ergonomická zóna: Zóna 3 (předcházející bolesti šíje a krční páteře)
- Barva: černá (matná)
- Materiál: ocel
- Hmotnost: 1,7 kg
- Dosah: 45 cm
- Rozměry (š x v x h): 486 x 503 x 117 mm
Obsah balení
- 1x držák
Výrobce/dovozce podle nařízení (EU) 2023/988
PALA, s.r.o.
Vintrovna 199/9, 664 41 Popuvky, CZ
Email: obchod@pala.cz Telefon: +420 547 228 224 URL: https://www.pala.cz/kontakt/
Bezpečnostní informace
URČENÍ PRODUKTU:
Tento výrobek je nástěnný držák určený pro uchycení jednoho počítačového monitoru s úhlopříčkou 17" až 32" a hmotností do 9 kg. Slouží k ergonomickému nastavení výšky, úhlu a orientace monitoru s cílem zajistit uživateli maximální pohodlí při práci. Jeho účelem je přispět ke snížení bolesti zad, krku a zápěstí, které mohou vznikat při dlouhodobé práci na počítači.
BEZPEČNOSTNÍ POKYNY:
2. RIZIKO PŘETÍŽENÍ: NIKDY nepřekračujte maximální nosnost 9 kg a nepoužívejte monitory s úhlopříčkou mimo rozsah 17" až 32". Použití příliš těžkého nebo velkého monitoru může vést k selhání držáku a pádu monitoru.