Držák monitoru Brateck LDA32-114E dvě ramena vedle sebe mechanická pružina nástěnný
Vaše cena 1 177,80
Vaše cena bez DPH 973,40
Dostupnost Skladem 3 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
Hlavní přednosti
  • 2 ramena vedle sebe pro montáž 2 monitorů
  • Nastavitelná výška, pozorovací úhel a orientace monitoru
  • Kompatibilní s různými typy monitorů
  • Odnímatelná deska VESA pro pohodlnou instalaci
  • Výroba z kvalitní oceli pro vysokou odolnost držáku
  • Integrované průchodky pro vedení kabelů
  • Úspora pracovního místa
  • Maximální pohodlí při práci
Bezpečné uchycení monitoru
Držák můžete použít s různými typy monitorů. Je určený pro dva monitory s úhlopříčkou od 17" do 32". Odolná ocelová ramena jsou umístěná vedle sebe. Každé unese hmotnost až 9 kg. Mechanické pružiny umožňují nastavení tuhosti podle hmotnosti obrazovek.
Kvalitní držák
Držák se vyrábí z kvalitní oceli, proto je velmi pevný a odolný. Uchycení monitorů je bezpečné a stabilní. Integrovaný systém průchodek vám umožní přehlednou organizaci vedení kabelů. Držák je navíc kompatibilní se standardy VESA 75 x 75 mm a 100 x 100 mm.
Upozornění: Montážní materiál pro nástěnnou instalaci není součástí balení.
Specifikace
  • Značka: Brateck
  • Model: LDA32-114E
  • Určení: držák
  • Držák pro: monitor
  • Minimální rozměry monitoru: 17"
  • Maximální rozměry monitoru: 32"
  • Maximální hmotnost monitoru: 9 kg
  • Maximální otáčení obrazovky: 360°
  • Maximální vychýlení (vpravo, vlevo): +90°/-90°
  • Maximální náklon (nahoru, dolů): +90°/-90°
  • Systém změny výšky monitoru: mechanická pružina
  • Způsob montáže: nástěnný
  • USB připojení: ne
  • Ramena – počet monitorů: 2
  • Ergonomická zóna: Zóna 3 (předcházející bolesti šíje a krční páteře)
  • Barva: černá (matná)
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 3,32 kg
  • Dosah: 45 cm
  • Rozměry (š x v x h): 969 x 503 x 101 mm