LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" PRO MONTÁŽ NA STĚNU 9U/280X310 PRO VLASTNÍ MONTÁŽ S KOVOVÝMI DVEŘMI ŠEDÁ (PLOCHÉ BALENÍ)
LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" PRO MONTÁŽ NA STĚNU 9U/280X310 PRO VLASTNÍ MONTÁŽ S KOVOVÝMI DVEŘMI ŠEDÁ (PLOCHÉ BALENÍ) Řada serverových stojanů Lanberg WF10 je moderní a odolné řešení stojanů, které se dokonale …
Vaše cena 950,60
Vaše cena bez DPH 785,60
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme v pátek
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Typ skříně
Montáž na stěnu
Velikost
10"
Výška ICT
9 U
Typ sestavy
Samočinná montáž
Pracovní hloubka
238 mm
Typy předních dveří
Kov
Typ dveří
Jednolist
Maximální statické zatížení
20 kg
Výše slotu pro fanoušky
1
Počet svislých kolejnic
2
Termostat
Ne
LCD panel
Ne
Barva
Šedá
Barva RAL
RAL7035
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům
IP20
Tloušťka předních dveří
1 mm
Tloušťka horního a spodního panelu
1 mm
Tloušťka bočního panelu
1 mm
Tloušťka montážních lišt
1.4 mm
Tloušťka rámu
1.1 mm
Ostatní prvky Tloušťka plechu
1.1 mm
Hloubka
310 mm
Šířka
280 mm
Výška
469 mm