LG 65UA73006LA UHD TV
LED televize LG 65UA73006LA UHD TV Smart TV Typ obrazovky: LED Energetická třída: F Energetická třída HDR: G Modelový rok: 2025 Systém repro: 2.0 Výkon reproduktorů: 20 W Kvalita obrazu: HDR10, HLG, …
Vaše cena 11 610,20
Vaše cena bez DPH 9 595,20
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
LED televize LG 65UA73006LA UHD TV
Smart TV Typ obrazovky: LED Energetická třída: F Energetická třída HDR: G Modelový rok: 2025 Systém repro: 2.0 Výkon reproduktorů: 20 W Kvalita obrazu: HDR10, HLG, UHD UPSCALER Operační systém: WebOS
Úhlopříčka v palcích: 65" Úhlopříčka: 164 cm Úhlopříčka v palcích/cm: 65"/164 cm Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160 Obnovovací frekvence: 60 Hz Počet HDMI: 3 Počet USB: 2