SAMSUNG SMART LED TV 43"/ UE43DU7172/ 4K Ultra HD 3840x2160/ DVB-T2/S2/C/ H.265/HEVC/ 3xHDMI/ USB/ Wi-Fi/ LAN/ G
Vaše cena 7 828,80
Vaše cena bez DPH 6 470,10
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme dnes
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Samsung UE43DU7172 Crystal UHD – oblíbená multimédia ve 4K
Samsung Crystal UE43DU7172
Chytrý LED televizor s úhlopříčkou 43" disponující 4K Ultra HD rozlišením 3840 × 2160 obrazových bodů a HDR zobrazením (HDR 10+). Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově skrze LAN port, tak bezdrátově pomocí technologie Wi-Fi. Integrované reproduktory o celkovém výkonu 20 W s technologií OTS Lite vytvářejí realistický 3D zvuk. Televize disponuje operačním systémem Tizen.
Televizor pochází z oficiální CZ distribuce.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 43"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W