Solarmi DS240S-220DC svodič přepětí, 275Vdc, 50A, CE
Xtend Solarmi DS240S-220DC; Svodič přepětí určen pro ochranu fotovoltaických zařízení .
Vaše cena 961,70
Vaše cena bez DPH 794,80
Dostupnost Skladem 5 ks
Odesíláme v úterý
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Xtend Solarmi DS240S-220DC
Svodič přepětí určen pro ochranu fotovoltaických zařízení. Vzhledem k nominální napětí na vstupu 220 V a max. napětí 275 V je vhodný pro použití se solárními regulátory a měniči GridFree GF-SUN. Max. provozní proud 50 A (pojistky typu gL/gG).
Svodič přepětí DS240S-220DC je určen k ochraně menších a středních ostrovních fotovoltaických elektráren s maximálním vstupem 275 V. Slouží jako hlavní ochrana systému proti přepěťovým špičkám způsobených např. úderem blesku. Instalace se provádí na vedení od solárních panelů před vstupem do regulátoru nebo měniče. Na tato zařízení se připojuje paralelně vůči zemnění.
Vlastnosti:
  • Kompaktní 2pólový svodič přepětí typu 2
  • Svodový na pól až: In = 20 kA; Imax = 40 kA
  • Bezpečné odpojovací zařízení
  • Ochrana proti příčnému i podélnému přepětí
  • Nejmenší svodič typu 2 na trhu
  • Šířka jen 18 mm (šetří místo v rozvaděči)
  • Modulární struktura (základový díl a výměnný modul)
  • Dálková signalizace stavu standardně
  • Splňuje normy IEC 61643-11, IEC 61643-1, EN 61643-11, UL1449 ed.4
  • Pojistky typu gL/gG - 50 A
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovité napětí (Un): 220 V
Max. přípustné provozní napětí (Uc): 275 V
Max. provozní proud: 50 A
Krytí: IP20
Provozní teplota: -40 až +85 °C