STRONG LED TV 40"/ SRT40FF2003C/ FHD/ 1920x1080/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 3x HDMI/ 2xUSB/ centrální stojan/ černá/ E
TV Strong – obraz i zvuk pro domácí zábavu LED televizor Strong SRT40FF2003C do každé domácnosti.
Vaše cena 5 686,50
Vaše cena bez DPH 4 699,60
Dostupnost Skladem 5 ks
Odesíláme v pondělí
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
TV Strong – obraz i zvuk pro domácí zábavu
LED televizor Strong SRT40FF2003C do každé domácnosti. Produkuje obraz v rozlišení Full HD a silné audio ze zabudovaných reproduktorů. Na obrazovce o velikosti 39,5" vám zprostředkuje televizní zábavu a další multimediální obsah. Pomocí USB portu připojíte externí úložiště a můžete sledovat uložené fotografie nebo videozáznamy na velké obrazovce. Samozřejmostí je integrovaný trojitý tuner DVB-T2/S2/C pro příjem signálu různého typu.
Strong SRT40FF2003C
LED televizor nabízí úhlopříčku 39,5" a Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty. O zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 16 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 39,5"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Zvukový výkon: 2× 8 W